Pedra Do Sal Privilege
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
9-slaapkamer Pedra Do Sal Privilege Salvador appartementen bevinden zich op circa 25 minuten wandelafstand van het Stella Marisstrand en bieden Wi-Fi.
Het appartement is gesitueerd in de Itapuã wijk van Salvador, binnen het bereik van de Itapuã Lighthouse. Het strand Flamengo ligt 5 km verderop en de luchthaven Luis Eduardo Magalhaes bevindt zich op 5 km afstand van het appartement.
Pedra Do Sal Privilege appartementen hebben een balkon, een zitruimte en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. Een hoogtepunt van de accommodatie voor gasten is de aanwezigheid van badlakens in de badkamer. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.
Dit appartement is uitgerust met een complete keuken voor degenen die zelf willen koken.
- Locale bezienswaardigheiden
- Portal do Mar4,2 km
- Itapua Beach1,4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Luis Eduardo Magalhaes9 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Zwembad met uitzicht
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Pedra Do Sal Privilege appartement?
Gasten van Pedra Do Sal Privilege appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het strand Flamengo, 5 km verder. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Stella Marisstrand (1 km) en Aeroporto Internacional de Salvador (4 km). - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Pedra Do Sal Privilege appartement?
Pedra Do Sal Privilege appartement heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Is Wi-Fi gratis in Pedra Do Sal Privilege appartement?
Natuurlijk is er gratis Wi-Fi beschikbaar in de kamers bij Pedra Do Sal Privilege appartement. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 26 vierkante meters. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in Pedra Do Sal Privilege appartement verblijven?
In Pedra Do Sal Privilege appartement kunnen maximaal 3 gasten verblijven.